РОЗГЛЯНУЛИ ВАЖЛИВІ ПИТАННЯ

На сьогоднішньому засіданні виконавчого комітету під керівництвом голови громади Геннадія Миколайовича Топольницького розглянуто низку важливих питань.

15:43 23.11.2022

"ГОТУЙМОСЯ!"

Триває комунікаційна кампанія "Готуймося!", що розроблена Міністерством розвитку громад та територій України.

10:44 21.11.2022

ГОТУЄМО ЖИТЛО ДЛЯ ПЕРЕСЕЛЕНЦІВ

В будівлі Перехрестівської амбулаторії розпочався капітальний ремонт житлових приміщень для внутрішньо переміщених осіб.

09:38 21.11.2022

ДОПОМАГАЄМО ВАЖКОХВОРИМ

В цей скрутний час фінансові труднощі переживає багато людей, та особливо складно родинам, де є важкохворі. Адже щодня йде чимало коштів не лише на ліки, а й на засоби гігієни для догляду за лежачими.

09:05 11.11.2022

ПРОЧИЩАЮТЬ СТІЧНУ ТРУБУ

Вже понад два тижні тривають роботи щодо експлуатаційного утримання дороги С-162508 сполученням Затишшя – Весела Балка – Торосове, яка підпорядкована Службі місцевих автомобільних доріг Одеської області.

11:18 10.11.2022

ВІЧНА ПАМ'ЯТЬ ВОЇНУ-ЗЕМЛЯКУ

Сьогодні жителі сіл Прим’єр, Перехрестове, а також рідні, близькі, друзі, побратими, знайомі і навіть незнайомі люди назавжди попрощалися з Михайлом Бойком, який героїчно загинув у бою за Україну.

16:12 09.11.2022