ЯК ПЕРЕТНУТИ КОРДОН В УМОВАХ ВОЄННОГО СТАНУ

Яке законодавство на сьогодні визначає порядок перетину кордону у воєнний час До перетину державного кордону потрібно готуватися заздалегідь: з’ясувати, які потрібні документи вам, а також, які мають бути документи, якщо ви перетинаєте кордон з дітьми, домашніми тваринами чи їдете своїм авто. Тому радимо перед поїздкою обов'язково зайти на сайт Державної прикордонної служби.

11:21 16.09.2022

РОЗГЛЯНУЛИ НАГАЛЬНІ ПИТАННЯ

Вчора під керівництвом Затишанського селищного голови Геннадія Миколайовича Топольницького відбулося сорок перше засідання виконавчого комітету цього скликання.

09:35 16.09.2022

УКРИТТЯ ГОТОВЕ ДО ВИКОРИСТАННЯ

У Торосівській гімназії завершується капітальний ремонт тимчасового укриття для учнів, вихованців дитячого садка та педагогічного колективу. Залишилося дообладнати запасний вихід новими сходами та, після повного висихання стін, ще раз їх повапнувати.

10:45 15.09.2022

КОЛИ ОСВІТІ ПРИДІЛЯЄТЬСЯ НАЛЕЖНА УВАГА

Вчора навчальні заклади Затишанської громади відвідала заступник начальника відділу інституційного аудиту управління державної служби якості освіти в Одеській області Юлія Олегівна Журавльова.

14:15 07.09.2022

У ДОБРИЙ ЧАС, ШКОЛЯРІ!

У школах Затишанської громади пролунав Перший дзвоник. Зважаючи на ситуацію в країні, традиційних святкувань не було. Тож основна увага була зосереджена на першокласниках – для них організували невеличкі урочисті заходи, щоб дітки могли влитися у шкільний колектив і відчути атмосферу майбутнього навчання.

14:09 01.09.2022

ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ ВИКОНКОМУ

Щойно завершилося засідання виконавчого комітету під керівництвом Затишанського селищного голови Геннадія Миколайовича Топольницького.

14:38 31.08.2022

ЖИТЛО ДЛЯ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ

В будівлі Перехрестівської амбулаторії проводиться капітальний ремонт приміщення для проживання внутрішньо переміщених осіб. Роботи виконуються за рахунок коштів місцевого бюджету.

14:08 25.08.2022

ВНЕСЕНО ЗМІНИ ДО РОЗПОРЯДЖЕННЯ ОВА

Одеською обласною військовою адміністрацією внесено зміни до розпорядження від 03 березня 2022 року № 143/А-2022 "Про деякі питання організації та проведення весняно-літніх польових робіт в умовах правового режиму воєнного стану та під час дії комендантської години".

10:55 23.08.2022