ВІЧНА ПАМ'ЯТЬ ВОЇНУ-ЗЕМЛЯКУ

Сьогодні жителі сіл Прим’єр, Перехрестове, а також рідні, близькі, друзі, побратими, знайомі і навіть незнайомі люди назавжди попрощалися з Михайлом Бойком, який героїчно загинув у бою за Україну.

16:12 09.11.2022

ДОВГОЖИТЕЛІ – ЖИВА ІСТОРІЯ НАШОГО КРАЮ

Вчора свій 90-річний ювілей відзначила жителька селища Затишшя Ніна Степанівна Михайлюк. Із щирими вітаннями, квітами та подарунками до неї завітали голова громади Геннадій Миколайович Топольницький і начальник відділу з питань соціальної та сімейної політики Ольга Павлівна Пустомельник.

10:39 08.11.2022

ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ ВИКОНКОМУ

Сьогодні під керівництвом Затишанського селищного голови Геннадія Топольницького відбулося чергове засідання виконавчого комітету, на якому було розглянуто важливі питання життєдіяльності громади.

15:08 01.11.2022

ГОТУЮЧИСЬ ДО СКЛАДНОЇ ЗИМИ

Як ми повідомляли раніше, Затишанська селищна рада придбала два нових котли для шкіл громади. Ці сучасні агрегати називають утилізаторами, адже вони можуть якісно працювати на будь-яких видах палива, у тому числі й на смітті.

10:50 20.10.2022

ЖИТЛО ЧЕКАЄ МЕДИКА

Завершено капітальний ремонт частини приміщення амбулаторії в селі Перехрестове – впорядковано всі комунікації, дві великі спальні кімнати, санвузол, кухню, вітальню і коридор. Нині йде процес закупівлі меблів та побутової техніки.

11:44 18.10.2022

СТВОРЮТЬСЯ УМОВИ ДЛЯ ОЧНОГО НАВЧАННЯ

На території Затишанської школи тривають роботи щодо будівництва найпростішого укриття, де перебуватимуть учні та педколектив під час повітряних тривог.

13:24 17.10.2022

РОЗГЛЯНУЛИ ВАЖЛИВІ ПИТАННЯ

На засіданні виконавчого комітету, яке відбулося 13 жовтня під керівництвом голови громади Геннадія Миколайовича Топольницького, було розглянуто низку важливих питань.

14:41 13.10.2022