ПОРУЧ З ВЕТЕРАНАМИ

Український ветеранський фонд запустив проект з мікрофінансування бізнесу. Одним з основних завдань Фонду є сприяння соціальному захисту ветеранів та членів їх сімей шляхом підтримки та реалізації проектів щодо ведення підприємницької діяльності.

09:42 24.06.2022

ОБЛАДНАЛИ СТІЧНУ ТРУБУ

Працівники комунального підприємства «Господар» обладнали нову трубу для водовідведення на перехресті доріг по вулицях Робоча та Чкалова у селищі Затишшя.

10:59 22.06.2022

МАТЕРІАЛЬНІ СТИМУЛИ ДЛЯ УЧНІВ

Випускники дев’ятих класів отримали атестати про базову середню освіту. Свята у звичайному розумінні, звісно, не було. Але адміністрації шкіл нашої громади доклали всіх усиль, аби вручення документів відбулося без великого скупчення людей, в урочистій атмосфері і щоб діти з приємністю згадували ці хвилюючі миттєвості.

13:33 21.06.2022

ДЛЯ РОБОТИ В УМОВАХ ВОЄННОГО СТАНУ

Чергове засідання виконавчого комітету під керівництвом Затишанського селищного голови Геннадія Миколайовича Топольницького відбулося у п’ятницю, 17 червня.

09:33 21.06.2022

ЗЕМЕЛЬНУ ПРОБЛЕМУ ВИРІШИЛИ ЧЕРЕЗ СУД

Більше 20 років після смерті батька пан Сергій не займався оформленням спадщини на землю, оскільки пай обробляв знайомий орендатор, гроші він отримував, а про договір оренди навіть не замислювався.

10:25 13.06.2022

Дотримуйтесь вимог пожежної безпеки у лісах та сільгоспугіддях

У зв’язку з настанням пожежонебезпечного періоду працівники Державної служби з надзвичайних ситуацій звертаються до жителів Затишанської громади з проханням не випалювати  суху  природну  рослинність та дотримуватися правил поведінки під час перебування у лісових масивах та природних екосистемах.

10:36 02.06.2022