НАСИЧЕНИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН

Кожної четвертої середи голова Затишанської громади Геннадій Миколайович Топольницький проводить особистий прийом громадян в селі Перехрестове. Вже декілька місяців поспіль місцеві жителі активно користуються можливістю поспілкуватися з керівництвом селищної ради, тож сьогоднішній день не став виключенням.

16:20 26.05.2021

ЩОБ ТРАГЕДІЯ НЕ ПОВТОРИЛАСЯ

Жителів села Перехрестове сколихнула тривожна звістка про те, що їх односелець – представник ромської національності – жорстоко побив місцевого чоловіка і через декілька днів від отриманих травм він помер в обласній лікарні.

16:40 25.05.2021

ПРИВІТАЛИ З 90-РІЧЧЯМ

В суботу, 22 травня, свій 90-річний ювілей відзначила жителька села Торосове Єфросинія Костянтинівна Рошка.

14:37 24.05.2021

ВПОРЯДКУВАЛИ КРИНИЦЮ

Працівники комунального підприємства «Господар» Затишанської селищної ради відремонтували колодязь в селі Дружелюбівка.

10:29 21.05.2021

ПРЯМІ ТЕЛЕФОННІ ЛІНІЇ

Головне управління Державної служби України з питань праці в Одеській області    у  зв’язку з реалізацією Національного плану спільних дій щодо зниження рівня незадекларованої праці на 2021 рік

16:40 20.05.2021

ДОТАЦІЯ НА ПРИДБАННЯ ДОЇЛЬНИХ АПАРАТІВ

В Одеській області діє регіональна Програма розвитку агропромислового комплексу на 2019-2023 роки під назвою «Аграрна Одещина». Серед іншого, цим документом передбачено виплату часткової компенсації вартості придбання доїльного обладнання.

11:56 19.05.2021

ВИСОКО ОЦІНИЛИ РОЗВИТОК ГРОМАДИ

Минулої п’ятниці в Затишанській громаді з робочим візитом побував голова Роздільнянської райдержадміністрації Сергій Приходько. Разом з ним приїхали керівник апарату Ольга Головко та завідувачка сектору інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Ольга Ладунська-Амонс.

14:03 17.05.2021

НА ПРИЙОМІ У ДЕПУТАТА ОБЛРАДИ

Сьогодні депутат Одеської обласної ради Микита Дмитрович Кузькевич провів особистий прийом жителів Затишанської громади.

17:02 13.05.2021