РЕМОНТУЄТЬСЯ ВУЛИЦЯ ПОШТОВА

В селі Перехрестове по вулиці Поштовій стартували роботи щодо капітального ремонту дорожнього покриття.

13:48 19.10.2021

МОРЕ ВРАЖЕНЬ ТА ПОЗИТИВНИХ ЕМОЦІЙ

Жителі Торосового вчора відсвяткували День свого рідного й квітучого села. З нагоди свята в місцевому Будинку культури відбулася змістовна концертно-розважальна програма. Пісні і танці, вірші й інсценівки, пригощання кулішем та юшкою, фаєршоу та салют залишили в серцях всіх присутніх лише приємні спогади.

13:44 10.10.2021

УСУНУЛИ ПРОБЛЕМУ ЗА РАХУНОК ПІДРЯДЧИКА

Рясні літні дощі продемонстрували деякі проблеми населених пунктів нашої громади. Серед них – і недоліки, що були допущені під час будівництва захисної стіни між пішохідним тротуаром та спортивним комплексом на території Затишанської школи.

17:08 07.10.2021

БУДУЄТЬСЯ НОВИЙ ТРОТУАР

У селищі Затишшя біля центрального стадіону капітально ремонтується доріжка, що з’єднує вулиці Центральну і Чкалова.

16:32 07.10.2021

ПРИДІЛИЛИ УВАГУ ОСВІТЯНАМ-ПЕНСІОНЕРАМ

На святковий концерт, що відбувся минулої п’ятниці у Затишанському Будинку культури з нагоди Днів працівників освіти, дошкілля, позашкілля, бібліотекаря змогли прийти не всі освітяни-пенсіонери. Хтось не виходить з дому за станом здоров’я, когось відволікли домашні справи… Але про винуватців свята не забули, і цими днями голова громади Геннадій Миколайович Топольницький разом з начальником управління з питань освіти, культури та молодіжної політики Оленою Камалівною Мирзакіровою завітали додому до кожного педагога і вручили квіти, подаруночки та Подяки за багаторічну працю в школі, дитсадку, бібліотеці...

15:54 07.10.2021

БАГАТА ОСІНЬ ПРОФЕСІЙНИМИ СВЯТАМИ

Вересень та початок жовтня багаті на професійні свята. Адже саме в цю золоту пору відзначаються День працівників освіти, День дошкілля, День позашкілля та Всеукраїнський день бібліотек. Представники цих професій, як ніхто інший, трудяться для майбутнього країни, щоденно відкриваючи підростаючому поколінню дорогу у велике життя.

16:48 01.10.2021

НА ОДЕЩИНІ, В РАМКАХ ПРОГРАМИ ПРЕЗИДЕНТА «ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО», ВІДНОВЛЕНО ДОРОГУ Т-16-18

В рамках програми Президента «Велике Будівництво», в Одеській області, завершились ремонтні роботи на ділянці дороги Т-16-18, яка з’єднує місто Роздільна з автомобільною дорогою Р-33. Генеральний підрядник – ТОВ «Березівкаагрошляхбуд».

15:01 30.09.2021

СВЯТКУВАЛИ ДЕНЬ СЕЛА ПЕРЕХРЕСТОВЕ

Вчора жителі та гості Перехрестового гучно відзначили День села. Веселі пісні, запальні танці, дотепний гумор, вражаюче фаєр-шоу, ефектний феєрверк та масові гуляння до пізньої ночі запам’ятаються людям надовго.

11:13 26.09.2021